Vážení zákazníci, vzhledem k situaci s šířící se virovou nákazou jsme byli požádáni přepravní společností, zda můžete prosím využít při zadávání objednávky platbu online kartou nebo bankovním převodem. Od 17.3.2020 nelze využít služby GLS ParcelShop. Aby doručování probíhalo hladce, přepravce GLS vytvořil „Desatero zodpovědného příjemce balíku“. Nejdete jej → zde ←   Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.

Sada RC modelu pro úplné začátečníky (mód 2)

SKU: KS02
Skladem
3 999,00 Kč
4832.00 -17% OFF!

Připravili jsme pro vás kompletní sadu rádiem řízeného (RC) modelu a pečlivě vybraného vybavení. Tato sada je vhodná i pro úplné začátečníky a jsme si téměř jisti, že se s naší podporou dostanete až do zdárného konce. Tím myslíme, že budete mít vlastnoručně postavený (je to snadné, fakt) model, který dobře a stabilně létá a vy ho s přehledem řídíte.

Model je z pěnové hmoty EPP, takže je téměř nezničitelný. Pokud se vám přesto "povede" pěnu někde natrhnout, vězte, že se snadno lepí vteřinovým lepidlem nebo UHU-Porem.

Použité vybavení je dostatečně kvalitní a můžete ho beze strachu využít i ve svých následujících modelech. Vysílač FlySky i6 je (na svoji nízkou cenu) překvapivě dobře vybavený - jde o klasickou šestikanálovou počítačovou RC soupravu s pamětí na množství modelů, rozsáhlými možnostmi programování a dokonce telemetrií (přenosem informací zpět od modelu na zem). Programování (vlastně jde spíš o nastavování) je jednoduché a pomůže vám v něm přiložený návod v češtině.

Všechny ostatní komponenty jsou opět vybrané s ohledem na maximální poměr výkon/cena. Celá sestava byla testována na skutečných začátečnících, většinou školních dětech - a zatím vždy s výborným výsledkem!

Mód 2 znamená, že máte páku plynu na levé straně. Pokud nevíte, jaký mód zvolit, zeptejte se kamarádů a zvolte stejný mód jako má většina z nich. Nebo si hoďte mincí! Sada s módem 1 je zde.

Důležité: tato sada je součástí Akce 1000, neboli našeho pokusu přispět k šíření tohoto krásného hobby mezi nové zájemce a vychovat další generaci RC pilotů a lidí, co zahoří pro letecké modelářství. Proto spolu s nákupem tohoto modelu máte nárok na podporu jak při stavbě, tak pilotní výuce. Pokud chcete využít výhody Akce 1000 (není v tom žádný háček, nebudeme od vás už chtít žádné další peníze!), zaregistrujte se prosím svým emailem na stránkách Akce 1000 a přihlašte se k odběru videí z YouTube kanálu Akce 1000.

Pokud jste na Facebooku, určitě nezapomeňte stát se členy skupiny Akce 1000. Věříme, že to bude velice živá skupina!

Složení setu

RC souprava FlySky FS i-6 mód: 2

V setu : 1 ×
Cena: 1 499,00 Kč

Volta 600 mAh 2s 30C

V setu : 2 ×
Cena: 229,00 Kč

nabíječ iMax B3

V setu : 1 ×
Cena: 199,00 Kč

GWS 6 x 3

V setu : 1 ×
Cena: 39,00 Kč

Step One barva: Akce 1000

V setu : 1 ×
Cena: 1 390,00 Kč

HS-40

V setu : 2 ×
Cena: 339,00 Kč

Kombo motor Volta 2204/1800 a regulátor Volta 15A/2A spájené

V setu : 1 ×
Cena: 748,00 Kč

Videa

Uživatelské manuály