Vážení zákazníci, vzhledem k situaci s šířící se virovou nákazou jsme byli požádáni přepravní společností, zda můžete prosím využít při zadávání objednávky platbu online kartou nebo bankovním převodem. Od 17.3.2020 nelze využít služby GLS ParcelShop. Aby doručování probíhalo hladce, přepravce GLS vytvořil „Desatero zodpovědného příjemce balíku“. Nejdete jej → zde ←   Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.

Folie na EPP nažehlovací 38 mikronů

SKU: FOL1
Skladem
149,00 Kč

Čirá nažehlovací folie, která se dá aplikovat přímo na EPP. Toleruje velký rozsah teplot na typické modelářské žehličce, doporučujeme ale napřed vyzkoušet na odřezku EPP a začít teplotou v dolní třetině ovladače. Na bílém nebo továrně potištěném EPP drží výborně, na obarveném o něco hůře. Barvou (doma) nastříkané EPP doporučujeme před nažehlením folií ještě postříkat kontaktním lepidlem ve spreji (třeba 3M77) a nechat zavadnout. Folie má malou teplotní smrštivost, proto nebude požehlené díly deformovat.

Požehlení například křídel modelů řady XL změní mírně jejich letové vlastnosti - model bude rychlejší, bude se více chovat jako balzové letadlo, bude ochotněji dělat kopané výkruty a vývrtky. Folie se dá také použít na svahové kombatové samokřídlo (třeba naše Fury) místo lepicí pásky. Sama na sebe se foie dá také přižehlit a drží výborně.

Klíčové vlastnosti

  • tloušťka 38 mikronů
  • délka 15 m
  • šířka 305 mm