Doprava a platba

Možnosti dopravy

Doprava probíhá výhradně pomocí zásilkové služby GLS, mimo státy EU pak případně i jiným dopravcem.

Objednávky odeslané do 12. hodiny jsou zpravidla (nikoliv zaručeně) odesílány ten samý den a doručeny následující pracovní den. Objednávky odeslané po 12. hodině jsou pak zpravidla expedovány následující pracovní den a doručeny do dvou pracovních dnů od objednávky.

Cena za doručení pomocí GLS po ČR je 89 Kč vč. DPH. Nebo pomocí  GLS Parcelshop po ČR je cena 59 Kč vč.DPH. Objednávky nad 3000,- Kč s DPH mají dopravu v ČR zdarma!

Dodací lhůta mimo ČR je obvykle 2–3 pracovní dny od objednávky. Během procesu objednávky vám bude sdělena přesná cena při doručení do zvolené země. Zasíláme do všech zemí EU. Ceny dopravy do vybraných zemí:

Možnosti platby

Platbu je možné provést následujícími způsoby (v závorce je uvedena cena za daný způsob platby):

Při platbě bankovním převodem zboží odesíláme až po připsání celé částky za danou objednávku na náš účet. Nezapomeňte vždy uvést číslo objednávky jako variabilní symbol.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.