Vážení zákazníci, vzhledem k situaci s šířící se virovou nákazou jsme byli požádáni přepravní společností, zda můžete prosím využít při zadávání objednávky platbu online kartou nebo bankovním převodem. Od 17.3.2020 nelze využít služby GLS ParcelShop. Aby doručování probíhalo hladce, přepravce GLS vytvořil „Desatero zodpovědného příjemce balíku“. Nejdete jej → zde ←   Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.

O nás

RC Factory jsme založili v roce 2006, když jsme zjistili, že modely podle našich představ si nikde nekoupíme a že si je tedy musíme nakonec vyrobit sami. Stáli jsme u samého zrodu několika modelářských kategorií, například svahového kombatu, halové akrobacie, aeromuzikálů nebo rychlostních závodů elektroletů kolem pylonů. Na této cestě jsme nasbírali plno ocenění, včetně mezinárodních – ale také zjistili, že to není zdaleka to nejdůležitější. Letecké modelářství je především skvělá zábava a zdroj ohromné radosti. Považujeme předávání téhle radosti za svoje poslání a máme radost z každého nového nadšence, který tuhle radost pro sebe objeví. Platí to samozřejmě i pro dívky!

Od roku 2008 spolupracujeme s americkou firmou Twisted Hobbys, jejíž konstruktéři Chris Jewett a Cody Wojcik jsou autory některých z našich úspěšných modelů a zdrojem inspirace i pro nás.

David Kyjovský

Zakladatel