Vážení zákazníci, vzhledem k situaci s šířící se virovou nákazou jsme byli požádáni přepravní společností, zda můžete prosím využít při zadávání objednávky platbu online kartou nebo bankovním převodem. Od 17.3.2020 nelze využít služby GLS ParcelShop. Aby doručování probíhalo hladce, přepravce GLS vytvořil „Desatero zodpovědného příjemce balíku“. Nejdete jej → zde ←   Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.

Step One

SKU: B15-17
Dostupnost dle varianty
1 390,00 Kč
1590.00 -12% OFF!Model Step One byl navržen Janem Sedláčkem zejména pro začátečníky RC létání, ale i pro zábavu těch zkušenějších.

Konstrukce je ve standardní tloušťce EPP, proto je Step One odolný a téměř nerozbitný. Snažili jsme se sestavení modelu maximálně zjednodušit, aby i nezkušený modelář postavil model správně a bez komplikací. Tomu je také podřízen velmi podrobný návod.
Při dodržení doporučeného nastavení nečiní ovládání Step One žádné potíže. Stačí ho ovládat pouze výkonem motoru a směrovkou. Model je ve vzduchu klidný a stabilní, přesto si pro první starty vyberte raději bezvětří.
Snadno odnímatelné křídlo činí přepravu nenáročnou i při cestě např. na dovolenou. Model Step One dodáváme s podvozkem, můžete tedy trénovat starty a přistání ze země. Vzhledem k velkým kolům zvládnete i start z posekané trávy. Při demontáži podvozku se letové výkony ještě zlepší. Starty a přistání provádějte vždy proti větru, letová rychlost vůči zemi se tím sníží a pro start a přistání proto budete potřebovat méně prostoru. Vyhněte se létání v blízkosti drátů vysokého napětí a mějte vždy na paměti, že i s takto jednoduchým modelem může snadno dojít ke škodám na majetku nebo na zdraví.
Vybavení pro model je vybráno tak, aby šlo použít pro naše další výrobky, například pro modely z řady "LITE series".

K modelu lze pořídit alternativně FPV kabinu s přípravou pro uchycení kamery a videovysílače. Můžete tak získat první zkušenosti s FPV létáním (řízením podle videa) a proměnit model v bezpečný a lehký bezpilotní letoun ("dron").
   

řada Backyard:
Původní řada modelů vhodných pro létání na malém prostoru se vyznačuje velkou konstrukční odolností. Můžete se učit novým 3D i klasickým obratům beze strachu ze zničení modelu.

 


Klíčové vlastnosti

  • Rozpětí: 850 mm
  • Délka: 720 mm
  • Hmotnost:180 g
  • Motor: 20 - 60 W
  • Regulátor: 6 - 10 A
  • Servo: 2 x 5 g
  • Baterie: 450 3S, 600 2S (25C)
  • Vrtule: 6/5, 7/3,5

Obsah balení

  • stavebnice bez příslušenství - viz foto

Doporučené příslušenství (motor, serva, regulátor, vrtule, baterky ) naleznete níže.

Videa

Uživatelské manuály