Stigra

SKU: T45-47
Skladem
3 990,00 Kč


Stigra je naším prvním modelem v kategorii větroňů. Všechny naše zkušenosti z akrobatického, či svahového létání jsme využili k vývoji Stigry. Letové vlastnosti jsou díky velkým křidélkům a plovoucí výškovce, kterou lze vychýlit téměř do kolma, naprosto neuvěřitelné. Doporučujeme nastavit několik letových režimů, s malými výchylkami se model chová naprosto klidně, vhodný i na termické létání. Naopak při nastavení výchylek na maximum se z modelu stane ostrý akrobat, se kterým je zábava za jakéhokoliv počasí. 

Stigra má jednodušše odjímatelná křídla, která jsou nasouvána na trubku a zajištěna pomocí magnetů. Tak není zapotřebí žádného nářadí ke složení modelu. Model má také odjímatelnou kabinu, která drží pomocí plastového háčku a magnetu. V kabině je prostor na všechnu elektroniku, takže všechna kabeláž je perfektně zakryta a nic nevyčnívá ven. Trup modelu je již slepený, připraven pouze na osazení.


Specialitou tohoto modelu je kromě plovoucí výškovky také vlečné zařízení. Vlečné zařízení je navrženo tak, aby bylo možné Stigru vlekat pomocí jiného modelu (vlečné letadlo přímo tomu určené je náš Air Truck). Krátkým impulzem směrového kormidla se jednodušše za letu vypnete z vleku a můžete si vychutnávat nevšední zážitky z letu, jak je tomu u skutečných letadel. 

Klíčové vlastnosti

  • rozpětí: 1200mm
  • délka: 910mm
  • AUW: 400-650g
  • serva: 4x D14M
  • Akumulátor: 2s 600-1000mAh

Obsah balení

Stavebnice bez vybavení

Videa

Uživatelské manuály