Vážení zákazníci, ulice Beranových je dočasně uzavřena z důvodu opravy, ale vjezd do areálu je stále průjezdný, osobní odběr je možný v obvyklé otevírací době, těšíme se na Vás!

Folie na EPP nažehlovací 38 mikronů

SKU: FOL1

Produkt již nelze objednat.

Čirá nažehlovací folie, která se dá aplikovat přímo na EPP. Toleruje velký rozsah teplot na typické modelářské žehličce, doporučujeme ale napřed vyzkoušet na odřezku EPP a začít teplotou v dolní třetině ovladače. Na bílém nebo továrně potištěném EPP drží výborně, na obarveném o něco hůře. Barvou (doma) nastříkané EPP doporučujeme před nažehlením folií ještě postříkat kontaktním lepidlem ve spreji (třeba 3M77) a nechat zavadnout. Folie má malou teplotní smrštivost, proto nebude požehlené díly deformovat.

Požehlení například křídel modelů řady XL změní mírně jejich letové vlastnosti - model bude rychlejší, bude se více chovat jako balzové letadlo, bude ochotněji dělat kopané výkruty a vývrtky. Folie se dá také použít na svahové kombatové samokřídlo (třeba naše Fury) místo lepicí pásky. Sama na sebe se foie dá také přižehlit a drží výborně.

Klíčové vlastnosti

  • Tloušťka: 38mikronů
  • Délka: 15m
  • Šířka: 346mm

Obsah balení

  • 1x Fólie