Sada Step One pro úplné začátečníky (mód 1)

SKU: KS01
Skladem
3 999,00 Kč
4832.00 -17% OFF!

Připravili jsme pro vás kompletní sadu rádiem řízeného (RC) modelu. Jedná se o stavebnici letadla a pečlivě vybraného vybavení. Tato sada je vhodná i pro úplné začátečníky a jsme si téměř jisti, že se s naší podporou dostanete až do zdárného konce. Tím myslíme, že budete mít vlastnoručně postavený (je to snadné, fakt) model, který dobře a stabilně létá a vy ho s přehledem řídíte. Pro stavbu modelu budete potřebovat vteřinové lepidlo s aktivátorem, ostrý nůž a drobné šroubováky. Snažili jsme se sestavení modelu maximálně zjednodušit, aby i nezkušený modelář postavil model správně a bez komplikací. Tomu je také podřízen velmi podrobný návod.

Model je z pěnové hmoty EPP, takže je téměř nezničitelný. Pokud se vám přesto "povede" pěnu někde natrhnout, vězte, že se snadno lepí vteřinovým lepidlem nebo UHU-Porem. Při dodržení doporučeného nastavení nečiní ovládání Step One žádné potíže. Model je ve vzduchu klidný a stabilní, přesto si pro první starty vyberte raději bezvětří. Horní křídlo je snadno odnímatelné, díky čemuž je Step One skladný a nenáročný na přepravu.

Použité vybavení je dostatečně kvalitní a můžete ho beze strachu využít i ve svých následujících modelech. Vysílač Flysky  FS-i6 je (na svoji nízkou cenu) překvapivě dobře vybavený - jde o klasickou šestikanálovou počítačovou RC soupravu s pamětí na množství modelů, rozsáhlými možnostmi programování a dokonce telemetrií (přenosem informací zpět od modelu na zem). Programování (vlastně jde spíš o nastavování) je jednoduché a pomůže vám v něm přiložený návod v češtině.

Všechny ostatní komponenty jsou opět vybrané s ohledem na maximální poměr výkon/cena. Celá sestava byla testována na skutečných začátečnících, většinou školních dětech - a zatím vždy s výborným výsledkem!

Mód 1 znamená, že máte páku plynu na pravé straně. Pokud nevíte, jaký mód zvolit, zeptejte se kamarádů a zvolte stejný mód jako má většina z nich. Nebo si hoďte mincí!

Důležité: tato sada je součástí Akce 1000, neboli našeho pokusu přispět k šíření tohoto krásného hobby mezi nové zájemce a vychovat další generaci RC pilotů a lidí, co zahoří pro letecké modelářství. Proto spolu s nákupem tohoto modelu máte nárok na podporu jak při stavbě, tak pilotní výuce. Pokud chcete využít výhody Akce 1000 (není v tom žádný háček, nebudeme od vás už chtít žádné další peníze!), zaregistrujte se prosím svým emailem na stránkách Akce 1000 a přihlaste se k odběru videí z YouTube kanálu Akce 1000

Pokud jste na Facebooku, určitě nezapomeňte stát se členy skupiny Akce 1000. Věříme, že to bude velice živá skupina!

Složení setu

FlySky FS-i6 s přijímačem mód: 1

V setu : 1 ×
Cena: 1 799,00 Kč

GWS 6 x 3

V setu : 1 ×
Cena: 39,00 Kč

Step One barva: Akce 1000

V setu : 1 ×
Cena: 1 449,00 Kč

Balanční nabíječ B3 2-3S 20W

V setu : 1 ×
Cena: 219,00 Kč

Volta X2204/1800

V setu : 1 ×
Cena: 349,00 Kč

Volta 15A

V setu : 1 ×
Cena: 399,00 Kč

Volta 600mAh 2S 30C

V setu : 2 ×
Cena: 279,00 Kč

Volta D6M

V setu : 2 ×
Cena: 399,00 Kč

Videa